top
logo

Ziyaretçi Sayısı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Anasayfa

alt

Uzaktan eğitim; sürekli eğitime olan gereksinimin artması yanında bilgisayar ve iletişim teknolojilerinde sağlanan gelişmelerin desteklediği çağdaş bir eğitim yöntemi olarak, eğitimde yeni ufuklar açmaktadır.

 

Uzaktan eğitimi; farklı mekanlardaki öğrenci, öğretmen ve öğretim materyallerinin iletişim teknolojileri aracılığıyla bir araya getirildiği kurumsal bir eğitim faaliyeti olarak tanımlayabiliriz.

Devamını oku...
 
e-USE Projesi

Uzaktan sürekli eğitim projesi (e-USE), iki aşamalı olarak planlanmıştır. Birinci aşama, çoklu ortam içeren ve öğrencilerin etkileşimli olarak kendi öğrenme süreçlerini kontrol edebildikleri eğitim CD'lerinin hazırlanmasıdır.
Devamını oku...
 
Tamamlanan Alt Projeler

Uzaktan sürekli eğitim projesi, alt projelerden oluşmaktadır. Bu güne kadar tamamlanan projeler şunlardır:
. SMMM Mesleki Yeterlik Sınavlarına Hazırlık İnteraktif Eğitim Seti
. Staja Başlama Sınavlarına Hazırlık İnteraktif Eğitim Seti
Devamını oku...
 
Planlanan Aşamalar

Projenin ikinci aşamasında belirli dönemlerde aday meslek mensuplarına CD'ler gönderilerek kendi kendilerine mesleki konularda bilgilerini artırmaları ve oluşturulacak akıllı sınıflarla da uzaktan eğitimle yüz yüze eğitimin
Devamını oku...
 
Stajyerlerin Zorunlu Eğitimi

Bu proje kapsamında, stajına yeni başlamış olanlara staj süreleri boyunca dörder ay aralıklarla (yılda 3 kez) eğitim içerikli CD'ler gönderilecektir. Zorunlu eğitim kapsamında yer alan dersler; muhasebe grubu, hukuk grubu, destek dersleri grubu olarak üç grup altında toplanmıştır.
Devamını oku...
 

Duyurular

2015 Mayıs stajyer'lerinin Eğitim set'leri  11.07.2015 tarihinde Inter Global kargo ile gönderilmiştir.


e-USE v3 sistemine dahil olan stajyerler Bölüm/Sınav Bitirme ayrıca Ödeme tarihlerine buradan dönemlerini işaretleyerek bakabilirler.


2013 Eylül döneminde staja başlayan Aday Meslek Mensuplarımıza gönderilmiş 12.12.2013 Tarih ve 2318 Sayılı yazıda sehven yanlış bildirilen eğitim bedeli ödeme dönemleri ve bölüm bitirme tarihleri yeniden düzenlenmiştir. Eğitim bedeli ödeme dönemleri ve bölüm bitirme tarihlerine buradan ulaşabilirsiniz.


e-USE v3 sistemine dahil olan stajyerler bölüm değerlendirme   sınavlarına          sinav.tesmer.org.tr adresinden girebilirler.


e-USE v3 sistemine dahil olan  stajyer'lerin eğitimi web tabanlıdır. Web üzerinden takip ettiğiniz dersler interaktif ortamda olduğundan güncelleme yapmanız gerekmemektedir.


- Cd Geçiş Sınavına Girecek e-USE Stajyerlerine Duyurubottom

TESMER Temel Egitim ve Staj Merkezi Dikmen Caddesi No 562 Dikmen/ANKARA Telefon : 0312 475 53 00 - 444 60 60 Fax : 0312 475 60 07